Heegeldatud tumeroosa vaip

45.00 

Elegantne tumeroosa heegeldatud vaip – 94 cm puudutust luksust väikesele preilile. Pehme, vastupidav ja lihtsasti hooldatav. Lisage mugavust oma ruumi!

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Elegantne heegeldatud tumeroosa vaip

Meie heegeldatud tumeroosa vaip on rohkem kui lihtsalt kodu kaunistus – see on pehme, mõnus ja loodud spetsiaalselt väikesele preilile. Valmistatud kvaliteetsest trikoopaelast, on see vaip nii vastupidav kui ka mõnusalt pehme, pakkudes samas soojust ja mugavust igas toas.

Suurus ja kaal: Vaip on ligikaudu ~94 cm läbimõõduga, mis sobib ideaalselt ka väikesse ruumi ja on kerge kaaluga umbes 0,9 kg.

Hooldus ja praktilisus: Meie vaip on mitte ainult stiilne, vaid ka praktiline. Saate seda pesta pesumasinas 40-kraadise veega ja kuivatada laotatult, mis muudab selle hooldamise lihtsaks ja mugavaks.

Lisage oma väikese preili tuppa luksuslikkust ja mugavust selle tumeroosa heegeldatud vaibaga ning nautige seda pehmust igapäevaselt!

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...