Kaisukas hirveke Hilda

25.00 

Elegantne hirveke on ideaalne käsitööna valmistatud mänguasi igale lapsele. Tema peenikesed pikad jalad, ilus kleit ja eemaldatav mohäärsall muudavad ta tõeliseks pilgupüüdjaks. Valmistatud kvaliteetsest villasest ja segulõngast, hirve silmad on tikitud, ja ta on täidetud pehme padjasisuga, muutes ta ohutuks igas vanuses mängijatele. Ainulaadne disain põhineb CrochetConfetti mustril. Hankige see armas mänguasi juba täna!

Saadaval järeltellimisel

Tarneaeg: kuni 21 tööpäeva

Tellimisel
Tooteinfo

Kirjeldus

Meie armas hirveke Hilda on ideaalne mängukaaslane igas vanuses lastele. Hirveke paistab silma oma peenikeste pikkade jalgade, ilusa sooja kleidi ja eemaldatava mohäärsalliga. Ta on tõeline pilgupüüdja oma istuvas asendis, olles ~20 cm kõrgune ja ~43 cm pikkune.

Kvaliteetsest Materjalist: Meie hirveke on valmistatud kvaliteetsest villasest lõngast, mis tagab pehmuse ja vastupidavuse. Tema sukkadel olevad triibud on valmistatud puuvillase ja puuvilla-akrüüli segulõngast, lisades omapära ja tekstuuri.

Turvaline Mänguasi: Hirve silmad on tikitud, mistõttu ei ole muret väikeste detailide või teravate osade pärast. Ta on täidetud pehme padjasisuga, muutes ta sobivaks ka kõige pisematele mängijatele.

Unikaalne Käsitöö: Hirveke Hilda on valminud CrochetConfetti mustri alusel, mistõttu on tal ainulaadne iseloom ja disain. See on ideaalne kingitus või lihtsalt armas sõber igale lapsele.

 

 

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...