Kaisukas ingel Angelina

40.00 

Tere tulemast tutvuma Angelinaga – puuvillase kleidi ja suure südamega ingel, kes sulatab iga südame. Täiuslik kingitus lastele.

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Armastusega tehtud Ingel Angelina – Ideaalne kaaslane sinu pisikesele

Kohtu meie armsa Angelinaga, kes toob oma suure südamega rõõmu ja õnne igale pisikesele kaisutajale. Angelina kannab uhket lopsakat satsilist kleiti, mis on valmistatud puuvillasest ja puuvilla/polüakrüüli segulõngast. Tema seljal on pisikesed tiivad, ja tema käes hoitav süda on kingitus, mis sulatab igas südame.

Unikaalselt Disainitud: Istudes on Angelina pikkuseks umbes ~22cm ja tema kogupikkus ulatub ~35cm-ni, muutes ta ideaalseks kaaslaseks nii mänguks kui ka kaisutamiseks.

Ohutu ja Kvaliteetne: Meie ingel on täidetud pehme padjasisuga ning tal on tikitud silmad, tagades ohutuse igas vanuses kaisutajatele. Angelina ei sisalda väikseid detaile ega teravaid osi.

Unikaalne Käsitöö: Ingel Angelina on valminud CrochetConfetti mustri alusel, mis annab talle unikaalse iseloomu ja välja nägemise.

Meie armas Angelina on ideaalne kingitus sinu pisikesele kaisutajale!

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...