Kaisukas kummitus Kaarel

15.00 

Kohtu meie armsa kummitus Kaarel’iga – käsitööna valminud mänguasi, kellel on omapärane stiil ja magusad pulgakommid. Täiuslik kingitus või kollektsioneerimiseks.

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Võluv kummitus Kaarel – magusate pulgakommidega ja peavõruga

Tutvustame meie armsat kummitust Kaarlit, kes toob endaga kaasa nii veidi õudu kui ka magusat naudingut. Kaarel’il on peavõru sarvedega ja ta hoiab käes ahvatlevaid pulgakomme. See pisike sellike on ligikaudu 9 cm pikk ja lai, tehes temast ideaalse kaaslase nii mänguks kui ka kollektsioneerimiseks.

Kvaliteetne Materjal: Kaarel on valmistatud puuvillasest lõngast ja täidetud pehme padjasisuga. Tema silmad on turvasilmad ja pulgakommide pulgad on valmistatud puidust, andes talle unikaalse iseloomu.

Ohutus Ennekõike: Kuigi Kaarel on hoolikalt valmistatud, ei ole ta sobilik alla 3-aastastele lastele, kuna tema turvasilmad ja pulgad võivad olla pisikestele ohtlikud.

Unikaalne Käsitöö: Kummitus Kaarel on valminud AlfaceAzul Lisboa mustri alusel, mis annab talle omapärase välimuse ja kvaliteedi.

Lisage see armas kummitus oma kollektsiooni või kingitusena lähedasele, kes hindab käsitööd!

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...