Makramee käepael vääriskiviga

15.00 

Makramee kaevõru vääriskiviga.
Vali oma väekas vääriskivi. Kivi suurus 4mm.

✨ Hauliit– Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervedajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavalt. Ta ei ole mitte ainult rahustav kristall, vaid see oskab vabaks lasta ka hirmusid ja ülemütlemist. Kui otsid enda ellu kristalli, mis aitaks sul end hästi tunda, siis kindlasti on Valge Hauliit selleks kristalliks.

✨ Amasoniit– Amasoniit on ilu, sõltumatuse, julguse ja truuduse kristall. Ta aitab oma kandjal pääseda ligi ja ammutada energiat oma hingejõu varudest ning seda ka lootusetuna tunduvates olukordades.

✨ Obsidiaan– Must obsidiaan on populaarne kivi maandamiseks. See aitab inimestel tulla tagasi reaalsusesse ning olla kahe jalaga maa peal. See on keskendumist soodustav kivi. Kivi tasakaalustab emotsioone ning see aitab ratsionaalseid otsuseid langetada.

✨ Maasikakvarts– Maasika kvarts on kõrgema südamekeskuse kivi, mis aitab kaasa unistuste täitumisele. Tasakaalustab emotsioone ja mõjub rahustavalt. Suurendab hoolivust. Aitab ligi meelitada hingesugulasi ning tuua ellu armastust. Toimib ka väga hea lepitajana ning usalduse taastajana.

6 laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval

Tooteinfo

Kirjeldus

🌿 Makramee käevõru on kerge ja mugav kasutada. Käeehe peab ka vastu siis, kui märjaks saab. Kuivab ära ja värvi ning oma kuju ei kaota.  Käevõrul on libisev kinnis, mis võimaldab reguleerida käevõru just Sulle parajaks. Punumiseks on kasutatud kvaliteetset ja kauapüsivat spetsiaalset vahatatud nööri.

 

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Ilona armastab üle kõige jagada oma annet ja loomingut. Tema loodud maagilised makrameed pakuvad silmailu ning loovad harmooniat igasse koju! Kõik tooted on valmistatud ökoloogilisest puuvillasest nöörist ja puidust. Tutvu minuga lähemalt siit  https://mirame.ee/intervjuu-ilona-makramee-meistriga/