Kuidas Azzzast sai MIRAME?

See kõlab nagu muinasjutt, aga ühel ilusal päeval juhtus nii, et olin õigel ajal, õiges kohas. Täis motivatsiooni ja pealehakkamist. Üheks minu unistuseks on olnud e-poe omamine ja nii, ühel kaunil märtsi kuu päeval sai minust Azzza omanik.

Aga kuidas siis Azzzast sai MIRAME? Selleks, et ettevõte oleks igast küljest “minu nägu”, tuli ära muuta kõik. Nimevahetus on üks väga kauni mõttega lugu, nimelt sõna mira me on tegelikkuses hispaaniakeelne sõna, mis tähendab “vaata mind“. Täpselt selline on ka MIRAME eesmärk, pakkuda kvaliteetseid, pilkupüüdvaid, omanäolisi ning armastuse ja hingega tehtud käsitöötooteid, mis on valminud parimate meistrite poolt. Lisaks on nimel sentimentaalne väärtus- paigutades tähti ümber, moodustub minu neiupõlvenimi.

Minu jaoks on oluline lihtsus ja kvaliteet, ka uue e-poe loomisel  lähtusin sellest põhimõttest ning soovist pakkuda klientidele ja meistritele parimat. MIRAME läbis uuenduskuuri, saades värske ning pilkupüüdva kodulehe. Meie lehelt leiad lisaks toodetele ka blogi, kus iganädalaselt on leitav uus põnev postitus ning palju uut ja huvitavat on veel tulemas.

MIRAME e-pood kutsub Sind vaatama! Mina kutsun Sind vaatama!

Armastusega

Teele

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00