Talli Tüdrukud

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all teeme amigurumi mänguloomi, võtmehoidjad, vahel ka heegeldatud vaipu. Teine osa on keraamika, mida teeb meil üks õdedest ja tema tegutseb oma nime all – Kairit Errit keraamika. Siin poes keskendume amigurumide ja vaipade osale.

Amigurumi mänguasjad ilmusid meie maailma aastal 2010. Üks esimesi katsetusi oli pisike hiir. Mustri autor oli Happy amigurumi, kes on jäänud üheks lemmikuks läbi aastate. Kindlasti tasub heita pilk tema loodud mustritele. Need on ju saadaval ka eesti keeles. Alates sellest ajast on valminud palju erinevaid tegelasi. Nii traditsioonilisi jäneseid, kasse, karusid kui ka erilisi ükssarvikuid, nõidu, kolle ja palju muud. Mustreid valides jäävad silma just natuke kiiksuga erilised tegelased – kes oleks kunagi arvanud, et kuskil on kala, kes unistab haiks olemisest või on olemas ükssarviku jäätis?

Amigurumide maailm ja nende valmistamise protsess on midagi väga erilist. Me naudime seda hetke, kui mänguloom hakkab elama. Enne seda on need lihtsalt erinevad, tähendust mitteomavad detailid, kuid siis korraga avastame, et väike tegelane vaatab meile otsa ja hakanud elama. Valides mustreid, eelistame alati neid veidi erilisemaid tegelasi - kes oleks kunagi arvanud, et mõni kala unistab olemisest hai või et ükssarvik võib olla jäätis?

Tere tulemast meie maagilisse amigurumide maailma!

Näitan kõiki 9 tulemust

Item added to cart.
0 items - 0.00