Ostja KKK

Millised tooted on MIRAME e-poes?

Meilt leiab natuke erilisemad käsitöötooted. Need on tegijate enda looming ning võite olla kindel, et tegijal on seda rõõm valmistada! Sedasorti rõõm kandub üle ka tootesse ning seeläbi teeb rõõmsaks ka saaja.

Käsitööks peetakse tihti midagi vallast “kindad ja sallid”. Muu vastu ei osata tihtipeale huvi tunda. Meie näitame, et käsitöö valdkonnas leidub palju erinevaid, huvitavaid ja põnevaid tooteid. Seetõttu, räägime tihti “isetehtud” asjadest – armastame ka ilusat disaini ja häid mõtteid, mis vahel on efektiivsemaks muudetud tavapäraselt “käsitöö” alla mittekäivatel meetoditel. 

Kuidas toimub MIRAME e-poes tellimine?

MIRAME e-pood ei erine teistest e-poodidest. Valite tooted ostukorvi ning seejärel sobiva transpordi. Ostukorv arvestab saatmisvõimaluse jaoks vastava summa juurde. Isegi kui tellid mitmelt meistrilt on saatmiskulu ikka sama ning alates 69 eurost on saatmine TASUTA.

Kuidas ma asjad kätte saan?

Kuna asjad on meistri laos, siis paki saadab meister. Meie edastame kõik vajaliku info müüjale ning kohe, kui toode on valmis saatmiseks, pannakse see teele. Valida saab Omniva ja Itella Smartposti pakiautomaatide, kullerteenuse ning mõne müüja puhul ka ise järeletulemise vahel.

Kas tooteid saab näha ja proovida?

EI, MIRAME tegutseb ainult e-poe vormis.

Mis juhtub, kui toode ei vasta ootustele?

Meil on selliseid tooteid, mida saab vajadusel tagastada või ümber vahetada, kui ka selliseid, mida ei saa. MIRAME kasutustingimustes on see vastavalt seadusele lahti seletatud, kuid lühidalt öeldes peamine erand on see, et nimelised, eritellimusel valmistatavad tooted kuuluvad Sulle sellisena nagu Sa nad tellid ning neid ei saa tagastada. Kõiki muid asju saab tagastada.

Kas ma saan teha hulgitellimust ja maksta arvega?

Jah, kõik on võimalik. Selleks esita soov info@mirame.ee. Hulgitellimuse puhul küsi kindlasti ka soodustust!

Kui palju enne sündmust tuleks tooted ära tellida, et kindlasti õigel ajal kätte saaks?

Tarneaeg on müüjatel seinast seina – vaata kindlasti vastavat märget või silti toote all. Tulenevalt käsitöö iseloomust võib olla vaja arvestada pikema tarneajaga kui mitmetes teistes e-poodides. Valmistooteid saab kiiremini välja saata, kuid eritellimusel valmistatavate toodetega võib minna aega, kuna vahel alustab meister tellimuse saamisel alles toote tegemist spetsiaalselt vastavalt sinu soovidele. Meistrid on alati märkinud maksimum tarneaja, kui kaua aega võib minna. Kui on soov kindlasti mingiks kuupäevaks kätte saada, kirjutage meile (info@mirame.ee või Facebooki Messengeris) ja uurige, kas see on võimalik.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00