MummuBeebi

MummuBeebi – rõõmsavärvilised hingega tehtud asjakesed beebidele ja lastele!

MummuBeebi valikus on vahvad puidust nimetähed lastetuppa, armsad sünniandmetega tähed ning mälestustelaekad esimeste tähtsate mälestusesemete säilitamiseks.

Puidust nimed sobivad hästi lastetuppa näiteks voodi kohale või lapse toa uksele. Nimetähed on tugevad ja naturaalsed. Need on  tehtud mitmest õhukesest puidukihist kokkuliimitud plaadist. Vineeri spoonikihid on üksteise suhtes risti ning tulemuseks on vineerile iseloomulik triibuline serv.

Tähti saab kinnitada kahepoolse teibi või tahvlinätsuga.

Võimalik on tellida ka sünnandmetega tähti  seinale riputamiseks. Lapsele nimetähtede tellimisel on võimalik valida sobilik tähtede värv ja disain. Valikus on palju erinevaid mustreid ja toone!

Puidust nimetäht või mälestustekarp, mille peale saab lisada lapse sünniandmed on aga väga armas meenutus tähtsast päevast emale, beebile ja tervele perele. Toodetel on kirjas lapse sünnipäev ja  -kellaeg, pikkus ja kaal, mida saab hiljem õdede-vendadega võrrelda või lihtsalt meenutada. Lisaks teeb MummuBeebi ainulaadseid nimetähega juukselõksuhoidjaid.

MummuBeebi tooted sobivad imehästi katsikukingituseks, beebipeo (baby-shower’i) kingiks või beebile sünnipäeva kingituseks. Sünniandmetega nimetäht on armas mälestus, mille saab riputada seinale või panna kaunistuseks kapiäärele. Mälestustekarp on tore aksessuaar, mille saab laps tulevikus endale ning milles sälitatud esemeid on tore pärast koos uudistada.

Näitan kõiki 7 tulemust

Item added to cart.
0 items - 0.00