Diana Savostkina

Nimelised Aksessuaarid Lastele – meeldejäävad aksessuaarid kõige pisematele!

Nimelised Aksessuaarid Lastele teeb vahvaid ja armsaid aksessuaare. Tema valikus on hetkel kaks omanäolist toodet: nimeline lutikett beebile ja nimeline võtmehoidja lapsele.

Aksessuaaride tegemine on nende autorile Dianale enda loomingulisuse väljendus, mis teeb talle tõeliselt rõõmu. Iga toode valmib tellimusel ning seda tehakse suure hoole ja keskendumisega.

Kõige enam tellitakse Dianalt nimelisi lutikette. Lutikett on aksessuaar, mille abil on lutt kinnitatud beebi riiete külge ning tänu sellele on lutt alati kergesti leitav. Lutikett on armas ja praktiline kingitus ning abimees lapsevanematele, sest tänu sellele ei kuku lutt maha ega kao ära.  Peale selle on see väga tore ja ilus aksessuaar. Lisaks lutikettidele on Diana valikus ka ilusad nimelised võtmehoidjad lastele, millel lisaks nimele on küljes ka tore loomakujutis.

Tellija saab valida sobivate värvide ja mudelite vahel. Toote disain varieerub veidi sõltuvalt nime pikkusest ja detailidest. Pole aga karta, et pikad nimed ära ei mahu: pikad nimed poolitatakse ja üks nimi läheb lisaharule. Kasutusel on puidust beebisõbralikud elemendid ja silikoonist loomakesed-kujukesed, mis on BPA-vabad. Lutikette ja võtmehoidjaid võib puhastada niiskete salvrätikutega või pesta veega.

Nimeline lutikett on väga tore kingitus katsikuteks, beebipeoks (baby-shower’iks) või beebi sünnipäevaks. Nimeline võtmehoidja on sobiv kink koolilapsele mõneks tähtpäevaks või koolialguse puhuks, kui värske koolijüts hakkab oma võtit kaasas kandma.

Mis Dianale aksessuaaride tegemisel kõige enam rõõmu pakub ja kuidas kõik alguse sai, saad lugeda meie blogist: „Lutikett on beebide asendamatu abimees

Näitan kõiki 10 tulemust

Item added to cart.
0 items - 0.00