Esimese eluaasta tahvel

28.00 

See beebi esimese eluaasta tahvel sobib hästi katsikukingiks või enda lapse esimese eluaasta olulisemate sündmuste jäädvustamiseks. Tahvliga on kaasas ka üks must veekindel marker ning kaks kinnitusaasa, millega saab tahvli seinale riputada. Soovi korral saad tahvli ka ära raamida.

Raam ei kuulu komplekti.

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Uue ilmakodaniku esimene eluaasta on täis tormilist arengut, palju põnevaid ja hingematvalt ilusaid hetki. Talleta need vahva väikese inimese esimesed märgilised eluhetked “Esimese eluaasta tahvlile”.

Tahvel on joonistatud kahe lapse ema ja meie disaineri Maria poolt ning sellele said kirja hetked, millede jäädvustamine ka meie endi laste puhul oluline on olnud.

Mõõdud: A3 (300×400 mm)
Materjal: 5 mm kapa

Soovitame kirjutamiseks kasutada veekindlat markerit. Tahvliga on üks must marker juba ka kaasas. Kirjutamisel ole ettevaatlik, lase värvil kuivada ja jälgi, et see laiali ei läheks. Soovi korral saad tahvlit ka värvida.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

CIY Gifts ühendab kolme ettevõtlikku naist, kes igapäevaselt tegutsevad erinevatel elualadel ja on oma loomultki erinevad, kuid kes jagavad ühist soovi tuua CIY Gifts toodete abil inimesteni isetegemise, koosolemise ja kinkimise rõõmu. Sama mitmekesised, nagu saavad olema meie tooted, on...