Jõulu rahakaart

2.50 

Rahakaart, mille saad ise omanäoliseks värvida ning ümbrikuks voltida. Joonistatud spetsiaalselt jõuluaega ning aasta lõpu tähtpäevadele mõeldes. Kaardi siseküljel on ruumi Sinu personaalseks sõnumiks.

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Kõik kaardid on joonistanud meie disainer Maria Mänd. Saad need ise omanäoliseks värvida ning ümbrikuks voltida. Värvimisrõõmu võid muidugi jätta ka saajale. Kaardi siseküljel on ruumi Sinu personaalseks sõnumiks ja sinna mahuvad kenasti nii rahatähed, kui erinevad kinkekaardid.

Kokkuvoldituna on kaardi mõõduks 145 x 90 mm. Kaart mahub C6 suuruses ümbrikusse ning on trükitud kvaliteetsele 300 gr paberile. Kaartide värvimiseks võid kasutada endale meelepäraseid joonistusvahendeid (värvi,-vilt-, tindipliiatseid vms). Kasutamisel soovitame olla ettevaatlik, lasta värvil kuivada ning jälgida, et see laiali ei läheks.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

CIY Gifts ühendab kolme ettevõtlikku naist, kes igapäevaselt tegutsevad erinevatel elualadel ja on oma loomultki erinevad, kuid kes jagavad ühist soovi tuua CIY Gifts toodete abil inimesteni isetegemise, koosolemise ja kinkimise rõõmu. Sama mitmekesised, nagu saavad olema meie tooted, on...