Kadaka ja eukalüpti seebid...

9.00 

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Kaks naturaalset puiduselt karget ja värskendavat suurt (2x120g) käsitööseepi. Pakitud siidipaberisse ja kinkekarbis.

Kadakaseep värskendab meeli, mõjub kargelt, puhastab ja toniseerib. Seebi koostisesse on lisatud ka nahka pehmendavat oliivõli. Vahutab hästi ja sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui on ka ideaalne saunaseep. Taimsel baasil.
Koostis: looduslik kadaka eeterlik õli, extra virgin oliivõli, kosmeetiline seebivärv, Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Chloride, Polysorbate20, Sodium Thiosulfate, Titanium Dioxide, Etidrinic Acid. Kaal: 120 g

Eukalüptiseep on aromaatse, värskendava ja ergutava toimega. Seebi koostisesse on lisatud ka nahka pehmendavat oliivõli. Vahutab hästi ja sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui on ka ideaalne saunaseep. Taimsel baasil.
Koostis: looduslik eukalüpti eeterlik õli, extra virgin oliivõli, Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Chloride, Polysorbate20, Sodium Thiosulfate, Titanium Dioxide, Etidrinic Acid. Kaal: 120 g

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Anu Käsitöökojas valmivad  suure hoole ja armastusega tehtud käsitööseebid, küünlad jne. Soovin oma ostjaid rõõmustada naturaalsete ja kvaliteetsete toodetega. Iga klient on minu jaoks tähtis. Võtan vastu ka eritellimusi.