LOOOMA kogupere lauamäng

37.90 

Tuntud ja armastatud klassikaline kogupere lauamäng uues ja põnevas kuues. Värvi oma mängulaud ja loo ise reeglid, just nii nagu Sulle meeldib. Ideaalne ühiseks ajaveetmiseks pere ja sõpradega.

10 laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Mängulaua värvimiseks kasuta endale sobivaid joonistusvahendeid (värvi-, vilt-, tindipliiatsid vms). Kasutamisel ole ettevaatlik, lase värvil kuivada ja jälgi, et see laiali ei läheks. Värvimiseks vajalikud vahendid ei kuulu komplekti.

Komplektis olev mängujuhend on Sulle abiks nii mängimisel, kui inspiratsiooniks. Loo oma reeglid kasvõi igaks mänguks ja naudi mängulusti koos pere või sõpradega.

Mängukomplekti osad:
täring, mängulaud, mängujuhend, 4 x 4 mängunuppu, puuvillasest riidest kott.
Mängukomplekti osade värv või kuju võivad erineda pakendil kujutatust. Nupud on valminud käsitööna ja iga komplekt on ainulaadne. Need ei ole söödavad (valmistatud polümeersavist) ja võivad jõu rakendamisel puruneda.

Mängulaua on joonistanud ja mängunupud käsitsi valmistanud meie imeliselt andekas Maria Mänd.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

CIY Gifts ühendab kolme ettevõtlikku naist, kes igapäevaselt tegutsevad erinevatel elualadel ja on oma loomultki erinevad, kuid kes jagavad ühist soovi tuua CIY Gifts toodete abil inimesteni isetegemise, koosolemise ja kinkimise rõõmu. Sama mitmekesised, nagu saavad olema meie tooted, on...