Puuderküünal Šampanja rabarber

20.90 

Otsid mitmekülgset ja elegantset küünalt, mida saaks kasutada igasugusel üritusel või sündmusel?

Ära otsi enam, sest siin on Puuderküünal! Taimsetest koostisosadest valmistatud ja parafiinivaba puuderküünal on puudrise tekstuuriga ning saadaval mitmesugustes värvitoonides ja lõhnadega. Puuderküünal sobib igasugusele mittesüttivale anumale, olgu selleks siis kaasaegne stiilne vaas või maalähedane purk. Olgu sul plaanis õhtusöök, sünnnipäevapidu, romantiline õhtupoolik  või soovid lihtsalt lisada oma kodule meeldivat õhkkonda. Puuderküünal on sinu täiuslik valik!

Puuderküünla kasutamine on lihtne! Leia meelepärane tulekindel anum, mis on vähemalt 8cm diameetiga. Vala puuderküünal anumasse, lisa taht(tahi ots 0,5cm välja) ja süüta küünal.

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Lõhnaprofiil – Romantiline ja luksuslik klassika – Šampanja ja kevadine rabarber. Küünla aroomis on tunda musta ploomi,  ning kevadise rabarberi külluslikkust. Elamusi ja tundeid ligitõmbav lõhn. Meie klientide vaieldamatu lemmik ❤️

Põlemisaeg ~140h. Küünlaga on kaasas 10 tahti + 2 jalaga tahti, mis on mõeldud küünlaanumate taaskasutamiseks.

Kuidas meie küünlad valmivad? Kõik tooted valmisatakse käsitsi, kasutades kõrgkvaliteetset taimset küünlavaha. Küünaldes kasutatav taht on puuvillane, et põlemine oleks puhas, toksiinivaba ja allergeenivaba.

Enne kasutamist lugege läbi küünlal olev ohutusmärgis! Enne iga kasutamist hoidke tahtsid 5 mm pikkuseks lõigatud. Hoidke küünalt tasasel pinnal ja eemal tuuletõmbusest. Hoida eemal süttivatest materjalidest, lastest ja loomadest. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta! Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Lõpetage küünla põletamine kui klaasi põhja on jäänud alla 1 cm vaha. Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel – klaas võib kuum olla. Küünla ärapuhumine põhjustab suitsu. Selle asemel vajutage taht näiteks noaotsaga sulavaha sisse ja tõstke uuesti püsti.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!