Vildist kuusepuu – jõulud

34.00 

Sinu lapse päris oma mänguline kuusepuu, mida on lihtne seinale kinnitada ja eemaldada. Jõulupuu on vahva sisustuselement, millega saavad turvaliselt mängida ka pere kõige pisemad.  Kuuske saab ehtida sadu kordi.

Komplekti kuulub 12 ehet (ehk on 34 euro sees) – päkapikk, päkapikususs, suur kingitus, suur maja, täheke, kuusepuu, lumememm, komm jõulukepike, kelluke, küünal, lipsuke, lumehelves. Lisatasu eest saab lapse lemmikteemadega seotud ehteid juurde soetada.

Kuuski postitame alates novembrist.

96 laos

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Kohe saadaval

Võimalik on osta juurde lisaeheteid, vali oma lapse lemmikud!

Tooteinfo

Kirjeldus

  • Komplekti kuulub 12 ehet (ehk on 34 euro sees) – päkapikk, päkapikususs, suur kingitus, suur maja, täheke, kuusepuu, lumememm, komm jõulukepike, kelluke, küünal, lipsuke, lumehelves.
  • Lisatasu eest saab ehteid juurde soetada.
  • Vildist kuusepuu suurus on 97cm x 78cm.
  • Lisaehete suurus jääb 5-10 cm vahele, mõni ehe on ka pisut suurem.
  • Kahepoolne teip kuuse seinale kinnitamiseks (kuuse tagaküljel). NB! Kuigi tegemist on spetsiaalse teibiga, võib vanematel värvitud pindadel teip eemaldamisel värvi kahjustada.
  • Kortsud ja murdejooned saab eemaldada triikides, soovitame triikida läbi triikimisvõrgu või nt köögirätiku.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Krutski süda on beebikiiged ja lastekiiged. Meie fookuses on mäng, areng ja loovus, mugavus ja rõõm igapäevaelus. Meie kiiged on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on stiilsed ning funktsionaalsed.