Arendavad vildist mängud – Krutskidesign

Foto: Krutskidesign

“Minu sisemine laps koputas ja avasin ukse. Võtsin vastu inspiratsiooni ja panin sellele nimeks Krutskidesign.” Nii kirjeldab oma lugu Krutskidesign´i looja Kaisa. Tema ettevõte alustas tegevust 2017. aastal ja areneb mängu toel parajas tempos pidevalt edasi.

Miks valmistad just selliseid tooteid? Kust tulevad kõik need vahvad ideed ja nii mitmekesine tootevalik?

Krutskidesign nime all on tõesti palju erinevaid tooteid – beebikiiged, puidust mõõdupuud, vildist mängud. Kiigemaailm avanes kui sündis minu esimene laps. Kiiged on Krutskidesign süda. Ajatu ja stiilne sisustuselement, mis toob nii palju rõõmu! Lapse kasvades tõmbasin uksepiidale kriipse tema pikkuse kohta, siis kolisime ja uksepiit jäi maha. Sündis Krutskidesign puidust personaaliseeritud mõõdupuu. Esimene laps sai suuremaks, sündis ka teine laps, lärm kasvas ja ka ideed minu peas ootasid pikas järjekorras teostamist. Avastasin vildi. Vau, kui äge materjal, et teha „vaikseid“ mänge!

Tegeluspilt loomadega Krutskidesign
Foto: Krutskidesign

Magnetid, krõpsud, puit ja vilt annavad koosluse, millest olen vaimustuses. Fookuses on mäng, areng, loovus. Tootekategooriatega ma end raami ei suru, jagan Krutskidesign´i alt kõiki oma paremaid palasid. 

Millised Sinu toodetest on kõige populaarsemad? 

Jõulude ajal tegime vildist seinale kinnitatava kuusepuu, millele sai laps kinnitada krõpsuga ehteid, neid ära võtta ja taaskord kuusele riputada – kas või 100 korda järjest. Kahjuks ei jõudnudki kõikide soovijate tellimusi eelmisel aastal täita – sel hooajal valmistume paremini. 

Krutskidesign seinakuusk eemaldatavate ehetega
Foto: Krutskidesign

Kas Sa pakud lisaks eelpool nimetatutele ka muid tooteid? Milliseid? 

Minu kliendid on väga lahedad ja annavad samuti palju ideid. Näiteks teen ka torditoppereid ja bännereid, alguse sai see just sellest, et klient soovis kingituse juurde ka tordikaunistust. Väga mugav ja säästlik kõik ühest kohast soetada.

Milliseid soovitusi tahaksid jagada oma toodete tellijatele?

Julge küsida. Eritellimused on meie lemmikud. 

Kui Sa peaksid ühe lausega oma toodet müüma, siis mis see oleks? 

Elu täis mängu!

Seinapilt eemaldatavate piltidega krutskidesign
Foto: Krutskidesign

Krutskidesign´i krutskeid täis tooteid leiad Mirame e-poest.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00