Väikeettevõtte toetamine ilma midagi ostmata

Väikeettevõtted teevad oma tööd suure hinge ja armastusega. Nad loovad Sulle asju … ja ehk oled nende fänn. Aga mõnda asja ei osta iga kuu, mõnda asja ei osta ka iga aasta… aga see ettevõte on ikkagi lahe ja tahaks neid aidata… aga pole midagi vaja osta. Mida paremini läheb sinu lemmikul ettevõttel, seda kvaliteetsemat kraami ja uusi ideid saavad nad realiseerida.

Kasuta järgnevaid võimalusi, et neid toetada ja aidata:

Laigi, kommenteeri ja jaga

Avalik saladus on see, et terve sotsiaalmeedia on üles ehitatud sellele, et see sisu, mida rohkem loetakse ja mis rohkem meeldib, seda näidatakse rohkematele inimestele. Sellega üritatakse tagada, et igav sisu ei leviks ja inimestel oleks põnev.

Kui sinu meelest on selle või teise ettevõtte tegemised väärt jagamist ja levimist, siis kindlasti näita seda. Ka 👍 märkimisega postitus levib paremini ning uued inimesed saavad selle väikese armsa äri avastada. Kui kasutad teisi emotsioone nende postitustel, levivad need veel paremini kui lihtsalt pöidla püsti viskamisega – jahmatava sisuga postitustel ?, armsa sisuga “hoolin” ja näiteks lihtsalt ägeda toote puhul märgi postitus südamega.

Lisavunki annab postitusele juurde ka kommenteerimine. Need paar sõna postituse kohta kirjutada ei võta sinult palju aega, kuid lisaks ettevõtja meele heaks tegemisele levib see postitus paremini ning jällegi võivad rohkemad inimesed selle ettevõtte avastada.

Muidugi, kui sisu on kasulik siis tasub seda ka jagada. Ilmselgelt kordan ennast siin, aga jagatud postitused tunduvad sellele müstilisele “algoritmile” veel väärtuslikumad ning lisavad omalt poolt ka vunki juurde.

Soovita neid

Öeldakse, et kehvast kogemusest räägib inimene edasi 5-le inimesele, aga heast kogemusest kõigest ühele. Samas hea soovitus aitab nii ettevõtet kui sind, sest positiivse jagamine näitab ka sind heas valguses. Heast kogemusest rääkimine julgustab ka tuttavaid usaldama seda ettevõtet ning edaspidi saate juba kogemusi omavahel võrrelda ning ühise jututeema ka juurde.

Kirjuta arvustus

Arvustuse kirjutamisega saad sa enda kogemust kirjeldada ka neile, keda sa ei tea. Võib juhtuda, et sinu arvustust loeb keegi, kes kaalub esimest ostu sellelt ettevõttelt. Sinu arvamus aitab otsustada, kas seda ettevõtet saab usaldada ning langetada ostuotsus. Kui ollakse kahtleval seisukohal, siis arvustused aitavad lõplikku otsust langetada. Eriti aitavad teistel Sinu kogemust mõista pildid.

Kui alles saad toote kätte – tee pilti. Tee pilti ka selle kasutamisest. Paljud ei julge internetist osta, sest ei tea millise asja nad kätte saavad. Sinu pilt aitab neil ka sellest aru saada. Sa ei pea isegi tootja lehele seda postitama – kui jagad enda sõpradele, siis lihtsalt märgi see ettevõte ära ja kui ettevõte näeb, siis saab ta seda ka ise jagada enda jälgijatele.

Toeta väikeettevõtteid – kirjuta arvustus!

Kirjuta neile

Väike-ettevõtted koosnevad enamasti vähestest inimestest, kellest paljud tegelevad sellega muu töö kõrvalt. Nad annavad suure osa oma jõust ettevõtte toimimiseks ning kliendipoolne hea sõna annab neile hoogu ja jõudu juurde. Isegi kui hetkel ei vaja sa nende toodet, siis hea sõna aitab neid raskematest hetkedest üle olla ja võid kindlam olla, et sinu lemmikettevõtte taga olevad inimesed on rõõmsad.

Mine kindlasti ja toeta väikeettevõtteid – ole aktiivne kõikide enda lemmikute lehtedel! Loodame, et ka meie oleme üheks nendest. Kui oled meie e-poest ostnud, siis jaga enda kogemust ka teistega. Leia enda soetatud toode ja kirjuta sinna alla arvamus.

Kirjuta meile info@mirame.ee või facebookis.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00