Nagu Muinasjutus

Nagu Muinasjutus – Eestis toodetud postrid toovad jututeemad lastetoa seintele!

Nagu Muinasjutus valikus on ilusad ja hariva sisuga postrid lastetuppa. Eestis kujundatud ja toodetud postrid kujutavad loomapilte või erinevaid situatsioone, mida on tore lapsega avastada ja kirjeldada. Postrid on õpetlikud, kuid samas ka dekoratiivsed.
Koos pildil nähtu üle arutamine ja värvimine on tore viis ajaveetmiseks kui ilm õue minna ei luba.

Postrite autor on kunstnik Kadri Võsumäe. Iga poster võtab palju aega ja pühendumist. Alguses teeb Kadri visandi, seejärel maalib detailid akvarellidega ning seejärel skaneerib need arvutisse. Postrite tegemisel lähtub ta põnnide huvidest – iga tema töö on tehtud nii, et see ärataks lastes huvi.

Hetkel on kõige populaarsemad tooted liblikate ja putukatega ning loomapiltidega postrid. Samuti ostetakse palju auto-, tähestiku-, ja numbripostreid. Lisaks teeb Kadri ka erikujulisi vineerist nimesilte lastele ning loomakujulisi kellasid. Mõlemaid on võimalik tellida eritellimusel ning erikujuga.

Postrid on trükitud kvaliteetsele fotopaberile. Paljudele polstritele on võimalik lisada ka lapse nimi või pühendus.  Kindlasti tasub tähele panna, et Nagu Muinasjutus postrid saabuvad ilma pildiraamita, jättes ostjale vabaduse ise valida just tema kodu interjööriga enim sobiv raam.

Poster sobib hästi lastetuppa seinale dekoratiivesemeks, kuid tegemist on ka vahva kingitusega uutele vanematele katsikuteks, jõuludeks või lapse sünnipäevaks. Imearmsad loomapildid rõõmustavad kindlasti nii suurt kui väikest sünnipäevalast.

Kuidas valmivad toredad Kadri pildid, saad lugeda edasi meie blogist: „Nagu Muinasjutt toob jututeemad lastetoa seintele

Item added to cart.
0 items - 0.00