Midagi unikaalset toredaks kingituseks!

Täna räägime me Liisiga, kes on üks MIRAME meistritest ja ühtlasi ettevõtte WHITEPARROT omanik. Millega siis Liisi täpsemalt, või õigem oleks küsida, millega WHITEPARROT tegeleb?

“Pean end loominguliseks ja väljakutseid armastavaks inimeseks, olen alati valmis midagi uut proovima, kogema ning looma. Armastan üle kõige mustreid ja kujundamist! Naudin neid hetki, mil kaotan end loomeprotsessi. Tunnen, kui ma teen asja hingestatult ja süvenenult siis suudan pakkuda enda klientidele parimat kvaliteeti,” räägib meie tekstiilidisainer iseendast.

Liisi sobitub ideaalselt MIRAMEga ning kannab edasi peamisi võtmesõnu, milleks on: armastusega valmistatud, omanäolised, kvaliteetsed tooted.

Milliseid tooteid siis täpsemalt?


WHITEPARROT e-poest on leitavad Liisi enda kujundatud toredate mustritega pinalid, õla- ja seljakotid ning erinevad sisustustooted, mida on võimalik soovi korral tekstiilimarkeritega värvida ja täiendada. Need toimivad nagu värviraamatud, aga lisaks unikaalsele disainile ja omanäolisele välimusele, leiavad tooted ka praktilist kasutust.

Liisi räägib meile ka lähemalt, kuidas näeb välja toodete valmimisprotsess: “Toodete valmistamisel teen kõik algusest peale ise, kõigepealt joonistan elemendid ja kavandid paberile, töötlen ning paigutan neid arvutis vastava programmiga kuni olen jõudnud sobiva mustrini. Siit edasi tuleb siiditrüki raami ettevalmistus, mille käigus muster valgustatakse raamile, et seda edasi kangale trükkida. Kangas trükitud, on järgmiseks protsessiks toodete kokkuõmblemine.”


“Kasutan puuvillaseid ja linaseid kangaid. Liigun ka rohelise mõtteviisi poole ning viimasel ajal kasutan üha enam oma toodete valmistamisel kangajääke ja materjale, mida on võimalik taaskasutada,” lisab Liisi.
Ehk midagi sünnipäevaks? Koolialguse kingiks? Või hoopiski õpetajate päevaks?


WHITEPARROT tooted pole lihtsalt kenad igapäevased tarbeesemed, tegu on lõbusate, unikaalsete ja uudsete toodetega, mida sul on võimalik oma käe järgi dekoreerida, lisades sedasi tootele veel rohkem isikupära ning silmapaistvust.
Toodete hulgast leitavad pinalid ning kingakotid on ideaalseks kingituseks alustavale koolijütsile ning põnevate mustritega õlakott sobib õpetajatepäeva üllatuseks klassijuhatajale. Või, hoopiski kinkida armsale emale sünnipäevaks või emadepäevaks värvitav seljakott, mida on võimalik koos laste või lastelastega kaunistada. Mõtteid kui palju!

“Kõige enam inspireerib ja motiveerib mind võimalus olla loominguline, ise oma kätega midagi luua ja seeläbi maailma värvilisemaks muuta. Minu sooviks on pakkuda parimat kvaliteeti ja unikaalsust. Näen, et minu töö rõõmustab inimesi ja seeläbi tunnen, et teen õiget asja.”

Tule tutvu WHITEPARROT toodetega MIRAME käsitöö e-kaubamajas, leiad midagi unikaalset nii endale kui oma sõbrale; nii õpetajatepäevaks, sünnipäevaks või lihtsalt toredaks üllatuseks!

-Teie MIRAME-

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00