Isadepäeva kingiideed

Isadepäeva on enamikus maades hakatud tähistama 1970. aastatel, välja arvatud Ameerika Ühendriikides, kust tähtpäeva idee algupäraselt pärineb. Isadepäeva tähistatakse Eestis iga novembrikuu teisel pühapäeval ning alates 1998.aastast annab Eesti Naisliit välja aasta isa tiitli. Tegu on perekondliku pidupäevaga, millega austatakse ja tunnustatakse isasid ja vanaisasid või mehi, kes on meie elus täitnud isa rolli. See tähtpäev on populaarne ka lasteaedades ja koolides – korraldatakse mitmesuguseid üritusi, valmistatakse kaarte, kingitusi ja igasuguseid teisi südamlikke meeneid, millega isasid ja vanaisasid tänada.

Internetiavarustes ringi vaadates leidsin ühe toreda tsitaadi tundmatult autorilt: “Isa ei ole ankur, kes meid tormis paigal hoiab, ega ka mitte paat, kes meid kohale viib, vaid majakas, mis näitab teed.” Mugandaksin veidikene seda tsitaati ning ütleksin, et isa on meie ankur, meie paat ning meie majakas, kes saadab meid igal teekonnal. Kuidas me siis täname ning tunnustame õiglaselt isasid ja isa rolli kandvaid isikuid?

MIRAME käsitöö e-kaubamaja saab Sind sellega aidata, pakkudes erinevaid võimalusi, millega isadepäeva kangelast rõõmustada. Isasid ning vanaisasid, kes armastavad saunatada, saab üllatada Tikimiki e-poest leitavate saunalinadega, mida kaunistavad erinevad personaliseeritud sõnumid.

isadepäeva-kingitus

Kui läheb koogi meisterdamiseks, siis erinevaid vahvaid sädelevaid torditopperid leiad meie meistrilt Krustki.

Mis võiks sobida maitsva ning kauni topperiga kaunistatud koogi kõrvale? Loomulikult ilusate sõnadega poster ISALE, mille saad endale soetada meie meistrilt Lennalee Paberikunst. Poster kannab endas südamlikku sõnumit, rääkides sellest, kui tähtis on isa roll perekonnas.

Isadele, vanaisadele ning miks mitte ka naistele pakub MIRAME värske uustulija HS Leatherwork kvaliteetseid täisnahast seljakotte ning õlakotte. Kotid on valmistatud naturaalsest nahast ja on puuvillase voodriga. Tegu on kvaliteetsete, omanäoliste ning praktiliste toodetega, mis tooksid naeratuse iga isa suule!

Kaunis tore on see, et meil on selline päev nagu seda on isadepäev- märgakem ning öelgem “Aitäh!” oma armsale isale, vanaisale või temale, kes on sinu jaoks kandnud isa rolli! Omalt poolt lisan, et isa ei ole isa ainult sel ilusal päeval, vaid ka kõigil teistel päevadel, mil see oluline inimene sinu elus on. Üllatage ka mõnel teisel toredal päeval enda isa, öelge talle: “Aitäh, et sa oled olemas!”

Imelist saabuvat isadepäeva, soovib sulle MIRAME!

Postituses mainitud tooted on leitavad järgnevatelt meistritelt:

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00