Kuidas Sina valmistud külmadeks ja pimedateks aegadeks?

Nädalavahetusel astusime üle talveajale. Meie päevad justkui jäävad lühemaks ja pimedamaks. Kolletamispäeva 14.oktoobril, loetakse päevaks, mil talv saabub loodusesse. Seega talveaega astumine võiks öelda, et tähistab talve saabumist inimese ellu. Aga mida see meie jaoks tähendab?

Loodus puhkab, mida teevad inimesed?

Inimesed otsivad välja enda mõnusad soojad talvemütsid-käpikud-sokid! Aeg on hakata ennast soojemalt riietama!

Kindad kätte! Varbad sooja!

Siinkohal tuleb meile appi armas MIRAME meister Helme, kes koob käsitsi lõbusates toonides ja mustrites villaseid kindaid ning sokke.

Helme Kästiöö ei mõtle ainult sellele, kuidas meie sõrmi ja varbaid soojas hoida, vaid pöörab tähelepanu ka säästlikkusele. Nimelt, tegu on ühe toreda ettevõtmisega, mis peab oluliseks rohelist mõtteviisi ehk kasutamata ei jää ükski lõngajääk!

Lisaks sellele, et külm tahab “naha alla pugeda”, muutuvad ka meie päevad lühemaks ning pimedamaks.

Õhtuhämaras liikudes on oluline kanda helkurit, et sa oleksid kaasliiklejatele ning autojuhtidele märgatav. Ohutus eelkõige!

Meie meister Pilveponi pakub omalt poolt helkurlõngast kootud peapaelu, mis sobivad nii suurtele kui väikestele. Tooteid on võimalik tellida erinevates toonides ning suurustes.

Praktilisus ja ilu käsikäes!

Kas Sina oled kohvisõber või eelistad teejoomist?

Mis sobiks paremini külma või sombusesse ilma, kui tassike teed või kohvi!

Heli Keraamika pakub käsitööna valmistatud tooteid, mis lisaks oma praktilisusele näevad välja ka nagu disainelemendid. Kõik tooted on valminud kõrgkuumuskeraamika meetodil ning glasuurimisel kasutatud värvid on ohutud ja võivad kokku puutuda toiduga. Praktilise poole pealt on tooted pestavad nõudepesumasinas.

Miks mitte kostitada end ihu ja hinge sooja joogiga? Selleks leiad kauni ja sobiva kruusi Heli Keraamika e-poest!

Samuti pakub MIRAME meister Pilveponi toredaid käsitööna valminud heegeldatud tassialuseid, seda kõike selleks, et sooja joogi nautlemine oleks veelgi mõnusam ja muretum.

Loodus läks puhkama, meie valmistume talveks. Tule külasta MIRAME kästiöö e-kaubamaja ning leia endale meelepärast, et külmad ilmad soojalt vastu võtta!

Postitusest kajastust saanud tooted leiad meie meistritelt:

https://mirame.ee/meister/helme-kasitoo/

https://mirame.ee/meister/pilveponi/

https://mirame.ee/meister/heli/

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00