Miks valida kaasaegne käsitöö

“Every decade needs its own manual of handicraft.” – Liberty Hyde Bailey (tõlk. – Iga dekaad vajab oma enda käsitööjuhendit.)

Kasutame enda toodete puhul sõna kaasaegne. Tavaliselt seostub sõna “käsitöö” ainult vanaema kootud käpikutega. Kaasaegne käsitöö põimib aga endasse nii selle “vanaema armastuse ja hoole”, kui ka moodsamad tehnikad ja disaini. Viimaste abil on võimalik käsitööd teha lihtsamalt parema kvaliteediga.

Kaasaegne käsitöö tähendab tooteid, mis on

  1. hoole ja armastusega tehtud
  2. kvaliteetsed
  3. ajatud

Mood tuleb ja läheb, aga käsitöötooteid kasutad täna ja ka aastate pärast.

Käsitööasjad on kordumatud. Kui asi valmib käsitööna, siis ei ole võimalik teha kahte täpselt ühesugust asja. Lisaks saab meil paljusid tooteid ka personaliseerida, mis tähendab, et valitud asi on veel enam just Sinu moodi.

Tänapäeval pannakse aina suuremat rõhku looduse säästmisele. Seetõttu on muutunud olulisemaks ka see, kuidas midagi on toodetud. Käsitöö ei ole masstoodang, mida ostetakse ja siis varsti ära visatakse. Käsitöötooteid valitakse koju pikaajaliseks kasutamiseks ning nende valmistamisviis koormab loodust vähem.

Kaasaegne käsitöö – tarneaeg

Käsitöötoodete valmistamine võtab aega. Paljud tooted hakkavad valmima alles tellimuse saabumisel. Me väärtustame kõrgelt meie meistrite aega ning mõistame, et kvaliteetne töö vajab keskendumist ja pühendumist. Me ei nõua oma meistritelt kiiremat ja kiiremat tarneaega. Ent mõned tooted on võimalik saada kiiremalt kui teised. Näiteks kui meister on need varem valmis teinud. Tarneaega saad uurida kõikide toodete alt ning samuti on kõikidel toodetel vastav silt.

Kõigi nende omapäraste asjade puhul oleme pannud meistrite südamele, et tarneajad oleksid realistlikud. See tähendab, et see tarneaeg, mis meil on toote all kirjas, vastaks tegelikkusele. Seda ka siis, kui meistril on käes kiiremad ajad. Tooteid valides saad seega arvestada juba pikalt ette, millal on vaja tellimus esitada. Kui tähtpäev pöörase kiirusega läheneb, siis tasub tellida pigem varem kui hiljem. Vaid siis saad olla kindel selle õigeks ajaks kohale jõudmises.

Siiski, kui on vaja asi saada mingiks kuupäevaks kindlalt kätte, kirjutage meile. Uurime, kas see on võimalik. Meie meistrid on võimalusel vastutulelikud!

kaasaegnse-käsitöö-meister

Turvalisus

Me oleme ka suurt tähelepanu pööranud meilt ostmise turvalisusele. Klassikaline käsitöö pole tavaliselt niivõrd kontrollitud. Meil on oma meistritega lepingud sõlmitud ning oleme ka veebipoena kõikvõimalikud turvalisusnõuded täitnud.

Oleme Eesti e-kaubandusliidu liikmed ning saanud ka mitmed tunnustusmärgid, sealhulgas ka Turvalise Ostukoha märgise ning European Ecommerce Trademark-i.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00