Lastetoa seinakaunistused Nagu Muinasjutult

Tähestiku poster sobib ideaalselt pisikesele lapsele pidupäeva puhul kingituseks. See on ka tore võimalus veeta lapsega kvaliteetselt aega ja õppida läbi selle postri tundma erinevaid loomi ja tähti. Postrit on lõbus koos lapsega avastada mängides otsimismängu – leia pildil nahkhiir või otsi hoopi enda nimes olev täht üles. Tähti illustreerivad Kadri Võsumäe poolt akvarellmaalina valminud looduses elavad tegelased. Postrile lisab särtsu juurde lapse nime lisamine

Oma tootest rääkis lähemalt Nagu Muinasjutus toodeteseeria looja Kadri Võsumäe.

Tähestiku postri loomis- ja arengulugu

Kadrile jäi internetis ringi vaadates silma, et inglise keeles on igasuguseid armsaid tähestikuga postreid, aga Eesti tähestikuga neid eriti ei leidu. Nii tuligi otsus ise kujundada üks tore poster, mida siis koos oma lastega uurida. 

tähestiku poster lapse nimega valge taust
Nagu muinasjutus nimeline tähestiku poster

Kuna Kadri lapsed tundsid tähestiku postri vastu suurt huvi ja neile siiani väga meeldib vaadata pildil olevaid erinevaid tegelasi ja tähti, siis valmis peagi ka selline tore toode, mida saavad kõik huvilised endale e-postkasti tellida. 

Pildi loomine võttis omajagu aega, sest detailide otsimise ja kokku panemisega oli tükk tegemist. Enne kui huvitavamad tegelased tähtede juurde jõudsid, sai uuritud erinevaid loomaraamatuid ja ringi vaadatud internetis. 

Loodus on kõige parem õpetaja

Kadri loominguline protsess algab visoonist silme ees, mille püüab siis arvutis või paberil valmis kujundada. Arvutis on postrit lihtsam kujundada, sest seal on võimalik vähese vaevaga objekte ümber paigutada ja õigetesse kohtadesse  sobitada. 

Selle toote loomisel oli eriti oluline, et lapsel oleks tore postrit uurida ja ta õpiks selle käigus midagi uut juurde. Kadri meelest on loodus kõige parem õpetaja. Kui õues ei saa parasjagu mängida, siis on võimalik ka toas igasuguseid toredaid tegevusi ette võtta. Üheks selliseks tegevuseks sobibki hästi tähtede ja loomadega postri uurimine. 

Tähestiku postri vastu on siiamaani olnud suur huvi ning tal on läinud väga hästi. Teda võib praeguseks kohata üle Eesti erinevates paikades. Kindlasti on oma osa selles, et sinna saab lapse nime juurde lisada ning need pisikesed loomadega illustratsioonid annavad postrile oma erilise elu. 

poster - metsloomad
Külalised metsast, keda on samuti kujutatud postril – Nagu muinasjutus

Kadri jaoks on ka klientide tagasiside väga tähtis, sest see teeb südame soojaks ja annab inspiratsiooni oma tegevust jätkata. Eriti armas on see, kui klient saadab foto tootest koos kingi saajaga või oma uues asukohas kodu kaunsitamas. 

Tähestiku postri kasutamine 

Tähestiku postri saab seinale riputada endale sobival moel – kas pildiraami sees, riputiga või näiteks kahepoolse teibiga seinale kleepides. 

Lisaks kodus kasutamisele sobib tähestiku poster ka lasteasutustesse, kus õpitakse tähti. Miks mitte lisada siis postrile lasteasutuse või konkreetse lasteaiarühma nimi. Lisaks võib postrit tellida erinevate tähevärvidega ja teistsugust tooni taustaga – nii nagu sobib lapse toaga või lihtsalt meeldib silmale.

Tähtede õppimisega avaneb lapsele uus suur maailm. Eesti tähtedega poster, mida illustreerivad loomakesed ja lapse enda nimi võimaldab õppimise muuta mänguliseks avastusretkeks. Kas Sinu lapsel on tähed juba selged? Mine vaata Kadri joonistusi meie e-poes.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00