Kas Sina tead, mida põnevat saab teha masintikkimise abil?

Täna räägime MIRAME meistri Eevaga, kelle tooted on leitavad Repski Tikand e-poest. Millega täpsemalt Eeva tegeleb? Millised tooted on leitavad e-poest? Mis motiveerib meie meistrit tegema seda, mida ta teeb? Kõikidele nendele küsimustele annab meile vastused Repski Tikand ja selle keskmeks olev Eeva.

“Olen väga teotahteline ning pühenduv. Planeerin pikalt ja põhjalikult oma tegemisi, et tulemus oleks täpselt see, millisena ma teda ette kujutan. Mulle meeldib palju katsetada ning alati üritan enda tooteid muuta isikipärasemaks ja silmapaistavamaks, et need jääksid inimestele silma,” tutvustab meile ennast Eeva.

Kas Sina hindad praktilisust ja kvaliteeti?

Repski Tikand toodete valikust on leitavad pajakindad, kaisutekid ja tikandiga pehmed kaisuloomad- midagi nii suurematele kui väiksematele.

Kui sina hindad kvaliteeti ning praktilisust siis on Repski Tikand e-pood sinu jaoks. Eeva ise ütleb: “Valmistan vaid selliseid tooteid, mida ma ise samuti sooviksin kasutada või kingituseks saada. Oluliseks pean toodete puhul kvaliteet ja praktilisust, nt e-poest leitavad kaisukad on seljalt lukuga avatavad ja neid saab kasutada ka nt lapse magamisriiete hoiustamiseks või isiklikuks salapeidukaks.

“Toodete valmistamisel kasutan valmis toorikuid, millele lisan vastavalt kliendi soovile erinevaid elemente. Pean ülioluliseks toodete kvaliteeti, selleks on mul välja kujunenud kindlad tarnijad, kellega on olnud pikaajaline koostöö.”

“Minu pakutavad kaisukad on käsitööna valminud Suurbritannias ning omavad sertifikaati, tagades ohutuse igas vanuses lapsele. Kaisukate silmad, suu ning teised lisad on tehtud tikandina, seega täiesti ohutud ka kõige pisematele pereliikmetele,” räägib Eeva toodete kvaliteedist.

“Lisaks valmivad tikandid 100% viskoosniidiga, mille vastupidavus ning erk värav ajas ei muutu, seda ka tiheda pesemise korral ehk tikandite särav toon säilib.”

Isikupära ja loodussäästlikkus käsikäes!

Lisaks sellele, et Repski Tikand väärtustab kvaliteeti ja isikupära, ei jää tähelepanemata ka loodussäästlikkus. Nimelt valmivad kõik müügil ollevad pajakindad taaskasutatavast materjalist.

Kvaliteedi ja praktilisuse kõrval peab Repski Tikand oluliseks iga toote puhul personaalset lähenemist ja isikupära. Kirjakeste ja pildikest valik, mida toodetele lisada on praktiliselt lõputu.

Tegu pole masstoodanguga, tikandid toodetele saavad oma näo enamjaolt kliendi tellimuse järgi, mille tulemusena valmib täpselt selline toode nagu klient soovib.

“Kõik minu tooted valmivad hobikorras ja 100%-lise pühendumusega. Soovin, et iga tellimused oleksid selline nagu soovitud, isegi põnevam.”

“Mulle väga meeldib katsetada ning realiseerida klientide huvitavaid soove, tihtipeale pakun ka omapoolselt nägemust ning mõtteid, mille peale ehk kohe ei osatagi tulla. Ma lausa naudin kogu protsessi ning lõpptulemust ja võimalusi, mida masintikkimine pakub. Kõik minu tooted, valmivad suure südame ja armastusega,” lisab Eeva lõpetuseks.

Kvaliteet, praktilisus ja isikupära- see, mida Repski Tikand pakub!

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00