Otsid jõuludeks vahvat kaarti või sünnipäevaks ümbrikku?

CIY Gifts ühendab kolme ettevõtlikku naist, kel on ühine soov luua omanäolisi tooteid, mille abil tuua inimesteni isetegemise, koosolemise ja kinkimise rõõm.
“Sama mitmekesised nagu meie tooted, on ka kaubamärgi CIY Gifts erinevad tähendused. CIY – Colour In Your meaningful moments and memories; Colour In Your winter wishes; Create It Yourself- nendel kolmel tähel on mitu erinevat lähenemisviisi, mis kõik iseloomustavad meie poolt pakutavat,” ütlevad kolm tegusat naist nende poolt valmistatud toodete kohta.


Mis on need kaunid tooted, mis ootavad Sind MIRAME e-poes?

CIY Gifts toodete valikust on leitavad jõulu- ja rahakaardid, mille kaunistamisel ja dekoreerimisel saavad kaasa aidata ka pere nooremad liikmed, huvitavaks elemendiks rahakaartide juures on see, et need on südamekujulised ning neid saab ise kenasti ümbrikuks voltida.

Samuti leiad e-poest katsikuteks vahva beebi esimese aasta tahvli, kuhu värsketel vanematel on võimalik märkida lapse veregrupp, kaal, pikkus ja kõik teised vajalikud informatsioonikillud. Samuti on poest leitavad särgid ainulaadse sõnumiga “Särasilm”.

Lauamäng, mis on saadaval meie e-poes, pakub rõõmu kõigile oma unikaalse mängulauaga- seda on võimalik ise värvida, vastavalt oma soovidele ning enda valitud värvidele.

CIY Gifts toob teine tõelise Eesti disaini ning hinge ja armastusega valmistatud tooted, kõik pabertooted on käsitsi joonistatud ja ise disainitud. Samuti materjalide valiku puhul liiguvad CIY Gifts usinad naised järjest jätkusuutlikumate valikute poole.

Tule külasta MIRAME käsitöö e-kaubamaja ja leia endale ning oma sõpradele erinevateks tähtpäevadeks kauneid kingitusi!

CIY Gifts toodetega saad tutvuda siin: Käsitöö meister CIY Gifts – Mirame

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00