Meestepäev- mida me täpsemalt tähistame?

Kui piiluda kalendrisse, siis ilutseb 19. novembril sõna “meestepäev”. Mida see siis täpsemalt tähendab?

  • meestepäeva peamiseks eesmärgiks on suunata tähelepanu poiste ja meeste tervisele;
  • samuti tunnustada positiivseid meeseeskujusid, mitte ainult filmistaare ja sportlasi, vaid tavalisi mehi, kes elavad ausalt ja eeskujulikult;
  • märgata ning pöörata tähelepanu meeste sotsiaalsele, emotsionaalsele, füüsilisele ja vaimsele tervisele ning heaolule;
  • tunnustada meeste panust ühiskonda, abiellu, pereellu, laste kasvatamisse ja keskkonda.

Rääkides meeste endiga teemal “mida Sina meestepäevaks sooviksid?” jääb kõlama palju erinevaid vastuseid. Üks soovis perega koos aega veeta; teine soovis, et naine tooks hommikusöögi koos aurava kohviga voodisse; kolmas avaldas soovi, et tema vajaks päeva iseendale, eemale argipäeva rutiinist. Kõik need mõtted on toredad ning üldsegi mitte konti murdvad. Lubame enda elus olulisel kohal olevatele meestele, mida erilist, teistsugust sel toredal päeval!

Kõige rohkem jäi mind kõnetama aga vastus, mis pani hinge helisema: “Kõige suurem väärtus, mis Sa naisena mehele saad anda, on see, et luba mehel olla mees!” Siin on nüüd mõttekoht meile kõigile, mis sisu selle vastuse taga võiks olla? Mida Sinu silmis tähendab mõte “luba mehel olla mees”?

MIRAME käsitöö e-kaubamaja aga jagaks omalt poolt samuti toredaid mõtteid ja kingiideid seoses meestepäevaga.

Oscar Wilde kõnetab meid kauni tsitaadiga: “Hästi seotud lips on esimene tõsine samm mehe elus.” Miks mitte aidata mehel teha esimene samm ning üllatada teda ühe kauni lipsuga? Meie meister Vöö-L koob vöötelgedel meie esivanemate loodud mustrite järgi kirivöösid, et neist valmiksid unikaalsed ja natuke ka ajaloohõngulised kikilipsud ning vööd. Iga müügil oleva kikilipsu või vöö mustri päritolu kajastub nimetuses ja kasutatud on vaid 100% villast ning linast lõnga. Kikilips on pakitud karpi ning on valmis kinkimiseks. Vöö-L ei jäta tähelepanuta ka noored mehed ehk toodete seast on leitav ka kikilips lastele.

Lisaks pakub MIRAME meister Tikimiki masintikandiga personaliseeritud tooteid. Meie tootevalikus on tikandiga kaunistatud saunalinad ning palju teisigi tooteid. Tikimiki toodete taga on väga pikaaegse kogemusega käsitöö tegijad, seega toodete kvaliteet ning isikupära ühes tootes. Miks mitte kinkida enda kallile meesterahvale temanimeline saunalina?

Võtame igaüks nüüd hetke ning mõtleme, millal me ütlesime enda mehele, isale, vanaisale, vennale või sõbrale: “Aitäh, et Sa olemas oled!” 5 sõna, mis on väga suure väärtusega. Kui Sa ei suuda meenutada, millal need sõnad võisid üle Sinu huulte veereda, siis 19. novemberil, meestepäeval on Sul võimalus seda teha.

Blogispostituses mainitud tooted on leitavad:

https://mirame.ee/meister/voo-l/

https://mirame.ee/meister/tikimiki/

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00