Kaisukas põhjapõder Rudolf

15.00 

Siin on kaisukas Rudolf, üks pehme punase ninaga põhjapõder, kes on alati valmis su lapsega mängima. Kaasas ka mõnus sokike, kuhu sisse pugeda.

1 laos

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Siin on Rudolf, üks pehme põhjapõder, kes on alati valmis su lapsega mängima. Kaisukas on piisavalt väike, et mahtuda su lapse käe peale ja just õige, et olla lapse igapäevane kaaslane. Rudolfi pehme punane nina muudab ta veelgi armsamaks. Lisaks on tal kaasas ka erksavärviline sokike, kuhu sisse pugeda või hoopis teisi pisikesi asju peita.

Rudolf on tehtud pehmest lõngast, nii et ta on mõnus kaisutada ja kestab kaua. Tema silmad on turvasilmad, seega sa ei pea muretsema, et need lahti tuleksid, aga ole ikka ettevaatlik, kui su laps on päris väike.

Iga Rudolf on ainulaadne ja valminud e.m.i_creations mustri alusel. Kui sinu laps vajab uut mängukat või sa tahad kellelegi toredat kingitust teha, siis kaisukas Rudolf on alati hea valik.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...