Kass Mirri

10.00 

1 laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Kass Mirriga on Mini Kuningriigi kõige nurruvam ja pehmem elanik. Mirri on ~8 cm pikkune, valmistatud kvaliteetsest puuvillasest lõngast ja täidetud allergiavaba padjasisuga, muutes ta ideaalseks mängukaaslaseks. Tema silmad on turvasilmad, mis lisavad turvalisust, kuid soovitame olla tähelepanelik alla 3-aastaste laste puhul väikeste detailide tõttu.

Kass Mirri on uudishimulik ja armastab seiklusi, olles alati valmis uusi sõpru leidma ja Mini Kuningriigis põnevaid paiku avastama. Tema pehme keha ja sõbralik olemus teevad temast suurepärase lohutaja ja kaaslase igale lapsele.

Mirri ei ole lihtsalt mänguasi, vaid väike sõber, kes toob soojust ja rõõmu igasse päeva. Ta on ideaalne lisand igasse mängutuppa, pakkudes lõputult rõõmu ja mänguvõimalusi.

Mini kuningriigi sari on valminud aradiyatoys raamatu “Mini Kingdom” alusel. Leia ka teised meie Mini kuningriigi tegelased – näiteks Draakon Argo!

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...