Draakon Argo

12.00 

1 laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Siin on Draakon Argo, Mini Kuningriigi kõige väiksem ja samas kõige vapram elanik. Tema 10 cm pikkune, pehmest puuvillasest lõngast valmistatud keha ja allergiavaba padjasisuga täidetud sisemus teevad temast ideaalse mänguasja väikestele kätele. Varustatud turvasilmadega, pakub Argo turvalist mänguaega, kuigi soovitame olla ettevaatlik alla 3-aastaste lastega seoses väikeste osadega.

Draakon Argo ei ole mitte ainult armas amigurumi mänguasi, vaid ka sümbol jõule ja julgusele, eriti 2024. aasta draakoniaastal. Tema seikluslik vaim innustab lapsi õppima vapruse tähendust, kui nad koos temaga fantaasiarikkaid maailmu avastavad. Olgu see aaretejaht või uute sõprade leidmine, Argo on alati valmis toetama ja kaitsma oma väikest sõpra igal teekonnal.

Mini kuningriigi sari on valminud aradiyatoys raamatu “Mini Kingdom” alusel. Leia ka teised meie Mini Kuningriigi tegelased – näiteks Kass Mirri!

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...