Ükssarvik Stella

15.00 

1 laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

See on ükssarvik Stella, Mini Kuningriigi sädelev ja maagiline elanik. Stella on 12 cm pikk ja valmistatud pehmest puuvillasest lõngast, mis teeb temast ideaalse kaisukas. Silmadeks on turvasilmad, kuid alla 3-aastaste laste puhul tuleks siiski olla ettevaatlik pisikeste detailide osas.

Ükssarvik Stella paistab silma oma erilise sädelusega, mis on justkui võetud otse muinasjutust. Ta on täiuslik kaaslane igale lapsele, kes armastab fantaasiat ja imelist maailma, kus kõik on võimalik. Stella ei ole lihtsalt mänguasi, vaid väike sõber, kes toob endaga kaasa loovuse ja unistuste jõu.

Stella kutsub sinu last avastama maagilisi maailmu, õpetades samas väärtuslikke sõpruse ja usalduse tundeid. Olgu see siis mänguaeg toas või väline seiklus, Ükssarvik Stella on alati valmis sinu lapse kõrval seiklusteks.

Mini kuningriigi sari on valminud aradiyatoys raamatu “Mini Kingdom” alusel.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...