Miramest

MIRAME nimi on pärit hispaania keelest ning tähendab „vaata mind“. Seda väljendit kasutatakse sageli tähelepanu püüdmiseks või suunamiseks sellele, millele tähelepanu juhtida soovitakse. Sama on meie e-poes müügil olevate toodetega, need lihtsalt püüavad pilke oma erilisusega. Äratavad tähelepanu! Personaalseks ja eriliseks detailiks on see, kui paigutada MIRAME tähed ümber, moodustub sõna Marmei – mis on minu neiupõlvenimi.

MIRAME on omanäoliste, armastusega tehtud asjade käsitöö e-kaubamaja, kus me väärtustame Eesti isetegijate kvaliteetseid tooteid. Meie eesmärgiks on luua koht, kus meistrid saavad aastaringselt oma tooteid müüa, aidates sellega kaasa käsitööliste ja kohalike kogukondade toimetulekule. Klientidele avaneb aga mugav võimalus tutvuda ja soetada  erinevaid käsitöö tooteid ühest kohast.

Meie meistrid on kogenud käsitöölised, kelle looming ja kunstiline väljendus peegelduvad töödes. Igas tükis on peidus veidikene meistrit, muutes toote ainulaadseks ning masstoodangust eristuvaks

Kõik kaubad on valminud käsitsi, tagades sellega iga tüki ainulaadsuse. Esile tulevad peened erinevused ja variatsioonid. Lisaks on meil võimalik paljude toodete personaliseerimine ehk teisisõnu, toode saab olema veel enam Sinu moodi/nägu. 

Sageli peegeldab meistri käsitöö ka tema piirkonna või kogukonna kultuuripärandit ja traditsioone. Toodete valmistamisel on kasutatud traditsioonilisi tehnikaid, motiive ja sellele kultuurile omaseid materjale kui ka uuema aja tehnikaid andes toodetele tänapäevast hõngu.

Tänapäeval pannakse aina suuremat rõhku sellele, et vähendada inimese jalajälge looduses, ka meie toodete valmistamisel kasutatakse tihtipeale säästvaid ja keskkonnasõbralikke meetodeid. Võimalusel kasutatakse kohaliku päritoluga looduslikke materjale. 

Käsitöö ei ole masstoodang- mood tuleb ja läheb, aga autentsed käsitöö tooted leiavad kasutust täna kui ka aastate pärast. 

MIRAME blogist tutvustavad end meie ägedad isetegijad, lisaks leiab infot mitmete teiste valdkondade kohta, näiteks mikroettevõtlus, kingituste tegemine ning hooajalised teemad.

MIRAME väärtusteks on isetegimine, kvaliteet ja autentsus. MIRAME e-poe põhimõtteks on kultuuriväärtuse edasikandmine ja selle säilitamine ning hoolivus. Soovime pakkuda oma klientidele ja koostööpartneritele parimaid tooteid ning lahendusi. Ootame oma müüjate sekka mikro- ja väikeettevõtjaid, kes pakuvad erilisi tooteid ja teenuseid. Peame oluliseks, et pakutu oleks tehtud südame ja hingega.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00