Saatmine ja tagastamine

MIRAME toodete tarneajad sõltuvad, kas tellitav toode on valmistoode või hakkab meister tellimuse saades seda hoole ja armastusega valmistama – siiski on üldiselt ette teada tööpäevade vahemik, mille jooksul tellimus peaks valmis saama. Juhime tähelepanu, et veoteenuste tarneaegade eest me ei vastuta, see info on leitav nende kodulehelt.

Tarneaegade vahemikud on:

  • 1-3 tööpäeva
  • 4-7 tööpäeva
  • kuni 14 tööpäeva
  • kuni 21 tööpäeva

Tellimused saadetakse Omniva ja Itella pakiautomaati või kulleriga.

Kui on soov toode mingiks kindlaks ajaks kätte saada, võta meiega kindlasti ühendust. Uurime ja räägime meistriga läbi, et ta teaks arvestada.

MIRAME tarneajad on kohati päris suure vahemikuga – näiteks saab ühendust võttes teada mõne meistri puhul, kas toode jõuab pigem 3 või 21 päevaga – see oleneb, kui palju juhtub meistril parasjagu olemas olema materjali ja/või valmistooteid.

Lisaks…

Kuidas tellimine toimub ja protsessist endast saad lugeda KKK-st. Soovi korral saad tutvuda ka meie privaatsuspoliitika ja kasutustingimustega, kust kindlasti leiad ka olulist infot meie lehe kohta.

Samuti pane tähele, et me oleme turvaline ostukoht – meil on vastavad märgised (Eesti e-kaubandusliidu turvalise ostukoha märgisEcommerce Europe Trustmark) ning teeme koostööd tuntud ettevõtetega (oleme Eesti e-kaubandusliidu liikmed, makseid teostame maksekeskuse abiga ning kasutame Omniva ja Itella teenuseid pakkide saatmiseks) . 

Meie klienditeenindus annab endast parima, et kõik küsimused saaksid vastuse võimalikult kiirelt. Võta meiega ühendust siin.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Item added to cart.
0 items - 0.00