Narr Tillu

16.00 

1 laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

See on õukonna Narr Tillu, Mini Kuningriigi kõige lõbusam ja värvikirevam tegelane. Tillu on 16 cm pikk ja nagu kõik Mini Kuningriigi elanikud, on ka tema valmistatud pehmest puuvillasest lõngast. Tal turvasilmad ja allergiavaba padjasisu teevad, väikeste detailide tõttu tuleb alla 3 aastaste lastega olla siiski ettevaatlik.

Narr Tillu on tuntud oma vallatute trikkide ja rõõmsa naeru poolest. Ta on loodud selleks, et tuua rõõmu ja naeru igasse päeva. Tillu ei ole lihtsalt mänguasi, vaid kaaslane, kes õpetab lapsi nägema elu helgemat poolt ja leidma põhjust naeratuseks ka kõige sombusemal päeval.

Iga päev Narr Tilluga on täis seiklusi ja üllatusi. Ta on ideaalne kaaslane lastele, kes armastavad lugusid ja fantaasiamaailmu, kus kõik on võimalik.

Mini kuningriigi sari on valminud aradiyatoys raamatu “Mini Kingdom” alusel.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...