Haldjas Freyja

35.00 

Laost otsas

Tooteinfo

Kirjeldus

See on Haldjas Freyja, kes muudab iga päeva pisut maagilisemaks. Freyja pehme heleda tooniga keha, mänguliselt pikad juuksed, mis ootavad patsipunumist, ja eemaldatav punane müts teevad temast armastusväärse kaaslase. Ta on 40 cm pikkune ja  45 cm pikkused juuksed on täpselt õiged, et pakkuda lõputuid soengumänge.

Freyja ei ole tavaline haldjas; jõuluajal muutub ta Jõuluvana väikeseks abiliseks, tuues kinke ja rõõmu lastele kogu maailmas.

Freyja on suurepärane sõber aastaringseks mänguks ja eriti eriline kaaslane jõuluootuses. Tema eemaldatav müts ja paindlikud juuksed võimaldavad lastel oma fantaasiat kasutada ja luua igasuguseid lugusid ning seiklusi. Freyja on just see sõber, kes toob koju pühadeaja imet ja aastaringset sõprust.

Haldjas Freyja on valminud bluubunnycrochet mustri alusel.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...