Kaisukas kõrvits Kelly

15.00 

Kõrvits Kelly – malbe ja sõbralik kaisukõrvits, kes erineb täielikult teistest Halloweeni kõrvitsatest. Täiuslik kaaslane ja kingitus.

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

Kõrvits Kelly – malbe kaisukõrvits

Kohtu meie armsa kõrvits Kellyga, kellel on eriline anne sulatada südameid oma malbe iseloomu ja sõbralikkusega. Kelly on kummitus Kaarli ustav sõbranna, kuid erineb täielikult teistest Halloweeni kõrvitsatest. Tema mõõtmed on umbes ~13 cm kõrgus ja ~10 cm laius, muutes ta ideaalseks mängukaaslaseks.

Kvaliteetne Materjal: Kõrvits on valmistatud villasest lõngast, tema lehed ja vars aga puuvillasest lõngast, mis annavad talle soojust ja pehmust. Tema silmad on turvasilmad, ja ta on täidetud pehme padjasisuga.

Ohutus Ennekõike: Kuigi Kelly on hoolikalt valmistatud, ei ole ta sobilik alla 3-aastastele lastele, kuna tema turvasilmad võivad olla pisikestele ohtlikud.

Unikaalne Käsitöö: Kaisukas on valminud Airas Knots mustri alusel, mis annab talle erilise ja ainulaadse välimuse.

Meie armsad kaisukad kõrvits Kelly ja kummitus Kaarel moodustavad koos toreda Halloweeni kaunistuse.

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...