Siil Louie

15.00 

1 laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kohe saadaval
Tooteinfo

Kirjeldus

See on siil Louie, sinu uus kaisukas, kes armastab kevade jahedaid õhtuid sama palju kui sa sina. Ta on umbes 12,5 cm pikk ja seisab sinu riiulil või laual kõige armsamalt, kui toetad teda natuke. Tema käes on pisike 2,5 cm kõrge kakaotass, mida saad soovi korral eemaldada.

Louie on tehtud pehmest puuvillasest lõngast, mis teeb ta kallistamise eriti mõnusaks ja tagab, et ta peab vastu paljudele seiklustele. Tema silmad on turvalised, nii et võid kindel olla, et need ei tule lihtsalt lahti, kuid ikkagi on parem, kui väiksemad lapsed (alla 3-aastased) temaga valvsalt mängivad, kuna osad võivad olla pisikesed.

Iga Louie on tehtud Audrey ainulaadse mustri järgi, seega on iga siil eriline – nagu ka sina. Ta on täiuslik kaisukas siili fännidele igas vanuses!

Liitu uudiskirjaga ning saa järgmiselt ostult -5% soodustust!

Tutvu oma meistriga

Talli tüdrukute nime taga on pereettevõte, kus tegutsevad kolm õde. Nimi tuleb meie kodukohast, mida on alati nimetatud Talliks ja sellest tulenevalt oleme meie Talli tüdrukud. Hetkel võib jagada Talli tüdrukute tegevuse tegelikult kahte ossa. Otseselt Talli tüdrukute nime all...